Suikastta FETÖ Parmağını Kuvvetlendiren İzin Detayı

19 Aralık 2016
Reklamlar
Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov, Ankara'da katıldığı bir fotoğraf sergisinde bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Karlov, Rusya'nın Ankara Büyükelçiliği ve Çankaya Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilen "Gezgin Gözüyle Kaliningrad'dan Kamçatka'ya Rusya" adlı konulu fotoğraf sergisinde, açılış konuşmasını yaptığı sırada, silahlı saldırıya uğradı.

FETÖ BAĞLANTILI OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Saldırgan, Karlov'u yaraladıktan sonra havaya ateş açtı. Bu sırada salonda bulunan davetliler panik içerisinde kaçışmaya başlayarak salondan çıkmaya çalıştı. Karlov, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Saldırgana ilişkin incelemeler başlatılırken, FETÖ bağlantılarının bulunduğu iddia edildi. Bu kapsamda araştırma çalışmalarının başlatıldığı ve saldırganın FETÖ'yle bağlantısına dair güçlü bulguların bulunduğu öğrenildi.


SALDIRGAN 15 TEMMUZ'DA İKİ GÜNLÜK İZİN ALDI

Suikasti gerçekleştiren Mevlüt Mert Altıntaş'ın 15 Temmuz'da FETÖ'nün İstanbul ve Ankara'da düzenlediği darbe girişimi sırasında yaptıkları ise dikkati çekti. Saldırganın 15 Temmuz'da görevli olduğu Diyarbakır'da iki günlük yasal izin kullandığı iddia edildi

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Asansörde Neler yapılıyor Serenay Sarıkaya Giydiği Cesur Elbisenin Kurbanı Oldu Yuh Artık Bu Nasıl Motor Kadın Uçtu Gitti.. SELFİE ÇEKERKEN ARKADAŞININ ÖLÜMÜNE TANIK OLAN KIZ!
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/4/8/suikastta-feto-parmagini-kuvvetlendiren-izin-detayi/index.html#fb